502 061 169 biuro@k2chlodnictwo.pl
spannertomek@gmail.com

SERWIS
512 997 135

Profesjonalne usługi chłodnicze – Warszawa i okolice

W firmie SPANNER K2CHŁODNICTWO oferujemy Państwu usługi chłodnicze w zakresie instalacji profesjonalnych chłodni. Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji chłodniczych na terenie Warszawy i okolic – wdrażamy wybrane przez Państwa systemy, które w razie potrzeby możemy zaprojektować i dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Rekomendujemy dla Państwa sprzęt najlepszej jakości. Nasza oferta obejmuje agregaty chłodnicze renomowanych marek: COOL, DANFOSS, BRISTOL, BITZER, LUNITE HERMETIQUE, COPELAND, ELEKTROLUX, ECO i inne.

Decydując się na nasze usługi, mogą Państwo liczyć na wsparcie fachowców, merytoryczne wskazówki na temat poszczególnych urządzeń, a także ich serwis, dostawę, montaż instalacji chłodniczych i pogwarancyjną opiekę techniczną ze strony naszych specjalistów. To wyjątkowa oferta, która wyróżnia się na tle innych – proponujemy Państwu wsparcie od etapu przygotowywania projektu instalacji poprzez montaż urządzeń, aż po wsparcie techniczne w końcowych etapach współpracy. Działamy w Warszawie, ale nie tylko – chętnie nawiążemy kontakt z klientami z okolicznych miejscowości. Chłodnictwo to nasza pasja – zawodowo mrozimy produkty każdego typu w przystosowanych do tego urządzeniach.

Katalog podstawowych usług chłodniczych

Do standardowych usług SPANNER K2CHŁODNICTWO przede wszystkim należą:

 • sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń chłodniczych (np. agregatów wody lodowej, chłodni) dla handlu i gastronomii (można tu wymienić również lady chłodnicze sklepowe);
 • projekt i montaż instalacji chłodniczych w zakładach przemysłu spożywczego, mięsnego, sklepach, fabrykach na terenie Warszawy (i nie tylko);
 • projekt i montaż chłodni w zakładach przemysłu spożywczego, mięsnego, sklepach, fabrykach;
 • sprzedaż i dostawa zamrażarek niskotemperaturowych (które mogą osiągnąć niskie temperatury od -45°C do -87°C, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystuje się je na specjalistycznych oddziałach szpitalnych, np. bakteriologii);
 • dostosowanie istniejących, wdrożonych wcześniej układów chłodniczych do obecnie obowiązujących przepisów ochrony środowiska i wymagań technicznych, aby zapewnić Państwu pełen komfort pracy i gwarancję dostosowania urządzeń wykorzystywanych w zakładzie do obowiązujących norm.

Standardowo zaczynamy współpracę z klientami od przygotowania projektu, który staramy się dopasować do potrzeb rynku, przepisów ochrony środowiska, a także Państwa potrzeb. Warto skorzystać z wiedzy naszych fachowców, ponieważ gwarantujemy Państwu pełen serwis. Chłodnictwo nie ma przed nami tajemnic – potrafimy perfekcyjnie dopasować rodzaj chłodni do typu prowadzonej działalności w zależności od tego, jakie parametry chłodzące Państwa interesują. Bez problemu dopasowujemy wielkość urządzeń do rozmiarów Państwa lokalu, oferujemy dostawę i wdrożenie instalacji, a także ewentualne naprawy. Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych chłodni czy agregatów ody lodowej, dlatego zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Montaż chłodni i czynności naprawcze

Zakres usług SPANNER K2CHŁODNICTWO obejmuje też serwis, a także dostawę i wdrożenie sprzętu na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, a ponadto:

 • montaż chłodni: komory chłodnicze i zamrażalnicze;
 • dobór, dostawa i montaż instalacji chłodniczych, a w tym:
  • agregaty wody lodowej i sprężarki chłodnicze;
  • parowniki chłodnicze;
  • skraplacze freonowe;
  • armatura i automatyka chłodnicza.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się naprawa urządzeń chłodniczych. Zajmujemy się czynnościami naprawczymi urządzeń takich jak np. lodówki, zamrażarki, komory chłodnicze, chłodnie wody lodowej, witryny i lady chłodnicze. To podstawowe elementy wyposażenia większości lokali gastronomicznych (kawiarni, restauracji), sklepów (lady chłodnicze) czy dużych fabryk działających w przemyśle spożywczym. Z tego względu nasza oferta dedykowana jest do właścicieli tych instytucji, którzy cenią sobie wysoką jakość sprzętu i stawiają na profesjonalne usługi chłodnicze. Im lepsze urządzenia Państwo wybiorą, tym większą ich funkcjonalnością będą się Państwo mogli cieszyć.