502 061 169 biuro@k2chlodnictwo.pl
spannertomek@gmail.com

SERWIS
512 997 135

Serwis chłodniczy Warszawa

Oferujemy Państwu stały serwis urządzeń chłodniczych oraz pomoc w nagłych przypadkach – awarii.

Posiadamy również niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów. Działamy na terenie Warszawy i okolic przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. W ofercie posiadamy pakiety usług serwisowych, gdzie po podpisaniu umowy zapewniamy:

  • opiekę poprzez regularne przeglądy;
  • szybki serwis chłodniczy;
  • krótki czas napraw;
  • telefoniczne udzielanie porad, wskazówek;
  • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji.

Nie trzeba być specjalistą i znać się na urządzeniach chłodniczych – jeśli potrzebują Państwo wsparcia w czynnościach serwisowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu! Już dziś skorzystajcie Państwo z przygotowanej przez nas oferty serwisowej i przekonaj się, jak dobrze zaufać fachowcom! Urządzenia w chłodnictwie nie mają przed nami tajemnic. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń chłodniczych – w tym niskotemperaturowych – które idealnie nadają się do wdrożenia w wielu zakładach pracy. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy również dostawę i szybki montaż instalacji, a także profesjonalną i kompleksową naprawę wdrożonych systemów. Bez względu na to, na czym będzie polegała ewentualna awaria w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, nasi fachowcy dokonają wszelkich starań, aby zminimalizować czas oraz koszty reperacji.

Profesjonalny serwis – chłodnictwo z rekomendowanym sprzętem

Pracujemy dla wielu klientów z Warszawy, ale działamy również w okolicznych miejscowościach. Głównym aspektem naszych działań jest kompleksowy serwis urządzeń chłodniczych, który obejmuje profesjonalną opiekę naprawczą o każdej porze dnia i nocy. Rekomendujemy sprzęt najlepszej jakości renomowanych marek (COOL, DANFOSS, BRISTOL, BITZER, LUNITE HERMETIQUE, COPELAND, ELEKTROLUX, ECO i inne), ale jednocześnie podkreślamy, że urządzenia chłodnicze ze względu na ich efektywną i intensywną eksploatację mogą ulegać drobnym awariom. Kiedy tak się stanie, warto skorzystać z naszych usług – szybko i od ręki uporamy się z problemem, ponieważ wiemy, jak istotne dla działania zakładu jest prawidłowe funkcjonowanie sprzętu chłodzącego.

Sprzedawane przez nas urządzenia i wdrażane przez nas instalacje nadają się idealnie do gastronomii i handlu. Można w nich przechowywać produkty spożywcze, półprodukty w restauracji, ciasta czy lody w kawiarni, a także mięso i nabiał w każdym sklepie spożywczym. W naszej ofercie znajdują się różne urządzenia dopasowane do konkretnych potrzeb zakładu – lady chłodnicze, zamrażarki, lodówki i wiele innych. Ponadto nasze rozwiązania można wykorzystać w przemyśle farmaceutycznym i medycznym. Posiadamy w ofercie profesjonalne zamrażarki niskotemperaturowe o objętości do 700 l, które mogą osiągnąć bardzo niskie temperatury (od -45°C do -87°C). Przeznaczone są do przechowywania materiału biologicznego na oddziałach szpitalnych i w laboratoriach. Można w nich gromadzić analizy medyczne, nadają się do badań w przemyśle farmaceutycznym. Te specjalistyczne zamrażarki również podlegają serwisowaniu chłodniczemu.

Pełny serwis chłodniczy

Szeroko rozumiane chłodnictwo to nie tylko podstawowy filar naszej działalności, ale przede wszystkim nasza pasja i specjalność. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z wykonanych przez nas usług – właśnie dlatego oferujemy Państwu pełen serwis urządzeń chłodniczych. Chcemy Państwu towarzyszyć na każdym etapie wdrażania sprzętu – od momentu przygotowywania projektu, przez doradztwo techniczne, dostawę, montaż i w końcu gotowość do podjęcia czynności serwisowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające prace i naprawić każdy rodzaj sprzętu. Serwisujemy urządzenia chłodnicze różnego rodzaju, włącznie z klimatyzatorami, specjalistycznymi zamrażarkami, lodówkami gastronomicznymi, ladami chłodniczymi i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu osoby z Warszawy i okolic!